google-site-verification=CyTAtaI2ba5z5AU9r3WS6Dm2BY1gNLroIHUjMY3n_5Q
Bjerrelokalarkiv.dk
Bjerre arkivet
Gå til indhold
Fotograf Susanne

Bjerre Lokalarkiv er gået på sommerferieFotograf Susanne



Når vi har sommerferie betyder, at vi laver noget andet en det vi plejer.


I Sommerferien er vi gået igang med at renovere Bjerre Sprøjtehus

Bjerre Lokalarkiv er på sommerferie til mandag den 30. august 2021
Arkivet kan åbnes på forespørgsel
Arkivets medarbejdere kan  kontaktes på mail/mobil.

http://jaevn.dk/nyheder/alsang-i-bjerre-skov/
Bjerre Lokalarkiv scanner Dyrskuekataloger

Bjerre Lokalarkiv er på sommerferie til mandag den 30. august 2021


Hilsen fra Bjerre Lokalarkiv. #bjerrelokalarkiv
På foreningens vegne
Jan Simris







et bryllup

Bjerre Lokalarkiv arkivmedarbejdere

Jan Simris mobil 4233 7637 mail jan@bjerrelokalarkiv.dk
Lise Simonsen                    mail lise@bjerrelokalarkiv.dk
Ebbe Lohmann                   mail ebbe@bjerrelokalarkiv.dk
Ole Kramer Jensen                   mail ole@bjerrelokalarkiv.dk
Henning Mortensen                   mail Henning@bjerrelokalarkiv.dk
Peder Pedersen                   mail peder@bjerrelokalarkiv.dk
Susanne Bengtson                   mail susanne@bjerrelokalarkiv.dk
Mikael Mogensen                   mail mikael@bjerrelokalarkiv.dk
Gerda Jacobsen

Blyllup i Løsning ca. år 1910

Vi fik et billede indleveret.
Kender du en til anledningen eller personer på billedet - så skriv til Bjerre Lokalarkiv. mail jan(a)bjerrelokalarkiv
Bjerre Arkiv
Tilbage til indhold